Preču piegāde

BrīvvalstsTV veikala (Pārdevējs) preču piegāde notiek izmantojot OMNIVA pakomātu tīkla piegādes punktiem visā Latvijā (Piegādātājs), tad, kad veikta pilna pasūtījuma apmaksa. Pārdevējs apņemas preces piegādāt 10 darba dienu laikā. Pārdevējs nevar ietekmēt piegādes aiztures, ja tās radušās Piegādātāja, force majeure vai citu ārējo apstākļu dēļ.

Preču atgriešanas nosacījumi

BrīvvalstsTV veikals nodrošina preču atgriešanu saskaņā ar LR likumdošanu. Pircējam ir tiesības atteikties no preces un atgriezt to Pārdevējam 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas, ja prece nav bojāta, lietota. Lai atteiktos no saņemtās preces, pircējam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu: veikals@brivvalsts.tv, minot savu vārdu, uzvārdu, pasūtījuma numuru un datumu.
Pēc Pārdevēja atteikuma apstiprinājuma, pircējam jāatgriež prece oriģinālajā iepakojumā bez lietošanas pazīmēm uz Mārupes RIMI pakomātu, Nr.9967 vai kā citādi iepriekš vienojoties ar Pārdevēju.

Naudas atmaksa pircējam tiek veikta 14 dienu laikā no brīža, kad preci Pārdevējs ir saņēmis atpakaļ.Ja pircējs ir izrādījis vēlmi no preces atteikties, bet preci Pārdevējs nav saņēmis 14 dienu laikā no atteikuma pieprasīšanas, atteikums zaudē spēku un preci vairs nav iespējams atgriezt.Piegādes izdevumus sedz pircējs un piegādes izdevumi netiek kompensēti, preci sākotnēji piegādājot pircējam.

Kopā mēs varam! Dalies!

Pievieno komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

IERAKSTU ARHĪVS