Anita Zaļuma medicīnā strādā kopš 1990.gada un jau desmit gadus ir medmāsa Vācijā. Viņa dalās savā pieredzē par ,,pa****ijas” laiku: ,,Tie ir meli, ka slimnīcas bija pārpildītas ar vīrusa slimniekiem! Vācijā ir daudz mediķu un zinātnieku, kas pauž savu kritisko attieksmi pret notiekošo, katru mēnesi notiek protesti, kuros piedalās cilvēku tūkstoši.”

Lejupielādē video no Telegram un dalies sociālās platformās, lai par to uzzina Tavi draugi, radi un paziņas.

Kopā mēs varam! Dalies!

11 komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

  • Kur var tādas izdomas vervelēt? Pilnīgi kauns klausīties. Apnikušas tās entās medmāsas. Izglītības īsti nav, bet runā kā eksperti. Pasaule galīgi iet sviestā.

    • Medmāsa vai ne, bet stāsta patiesību. Pasts pagāšgad grozījos pa Latvijas slimnīcām un nekādas panikas tur nav. Viss pavecam – pelējuši pagrabi un ejas, grīdas segums lūp un kājas ķeras, ūdens trubas plīst katru mēnesi, āŗsti staigā bez maskām telpās, kur klienti neapgrozas. Traumpunktos ierastas 5 stundu rindas uz vienīgo kabinetu. Ģimenes ārtu skaits nav pieaudzis – tās pašas 3 stundu rindas uz pieņemšanu, kas jau gadiem ilgi. Tepat reģīonālajās slimnīcāš brīvas covid gultas stāvēja un nevienu no rīgas tur neveda.

  • feik huiņ *a , viss drizak viņa nav bijusi nekāda medmasa vacijā , ko ari varetu noskaidrot ……. aizsutisim šo info attiecigajai iestadei , lai uzzin par šo cilveku …

  • Paldies! Galvenā bīstamā infekcija ir apzināta iebiedēšana, tas ir instruments, lai vieglāk bīdītu cilvēkus politiķiem vajadzīgajā virzienā. Bailes ierocis pret skaidru prātu.

  • Paldies par jauko video-kurš apstiprinaja visu to domaju un dzirdu no citiem blogeriem,grieķija,itālijā,francijā-spānija-GAIŠAS DOMAS UN NENOLAIST ROKAS GRŪTĪBAS-PALDIES

  • Pilnīgs fake. Zaļumas facebook profils izskatās pēc kremļa bota profila. Interesanti, cik viņai par šo samaksāja? Kurš par šo visu maksā? Lācis?

  • Недавно стало известно, что FDA отказывается публиковать данные Pfizer о вакцине против COVID до 2076 года. Еще в августе более 30 академиков, профессоров и ученых из множества самых престижных университетов обратились в агентство с просьбой опубликовать указанную информацию для коллегиального обзора.«Это заставляет меня хотеть увидеть данные прямо сейчас», – прокомментировал ситуацию доктор Дэвид Самади, отметив, что FDA просит целых 55 лет, «прежде чем обнародовать информацию, на которую оно опиралось, называя вакцину Pfizer безопасной для использования миллионами людей во всем мире».

  • Es jau gadu esmu pārgājis antivaxeru pusē un tikai tagad uzgāju šo weblapu. NRa komentāros kāds bija ielicis stučītāju labu covidgudriem.lv, kur kā valsts nozidzniece listēta ši websaita direktore. Valsts propoganda un cenzūra strādā labi. Visi antivaxeru resursi ir nezinami latvijas iedzīvotājiem.

IERAKSTU ARHĪVS

BRĪVVALSTS TV NEPIECIEŠAMS TAVS ATBALSTS!

Tikai pateicoties jūsu regulāriem ziedojumiem, mūsu komanda var turpināt darbu jūsu labā!

Ja Tev ir svarīgi, lai turpinam iesākto darbu, tad:

ATBALSTI NĀKAMO RAIDĪJUMU