Jau 2020. gada 9. aprīlī Latvija pievienojās tām valstīm, kas iestājas par COVID-19 radītās krīzes apkarošanu un ekonomikas stabilizēšanu ar Zaļā kursa (Green Deal) sniegtajām iespējām, tādējādi turpinot virzību uz klimatneitralitāti*. 2020. gada aprīlī Latvijā un arī pasaulē, neskaitot Uhaņu, nekādas krīzes vēl nebija. Latvijā pirmais “pozitīvais”  tika atrasts marta sākumā. Tomēr Latvijas politiskā vara jau bija informēta, ka tieši katras valsts vadībai ar kovodšova propagandu un lokdauņiem šī krīze ir jāizraisa. Tā kā Latvijas vara ar veselo saprātu palielīties nevar, tad nav nekāds brīnums, ka tā arī šoreiz ratus iejūdza priekšā zirgam – paziņoja par veiksmīgu zaļo iziešanu no krīzes vēl pirms krīzes sākuma.

https://ukfires.org/absolute-zero/

Pievienošanās zaļās enerģijas projektam paredz tuvākajos gados apturēt visu avio un kuģu satiksmi. Tas nozīmē, ka nekādas potes neļaus atgriezties pie masu tūrisma. Paredz apturēt fosilā kurināmā izmantošanu un aizliegt automašīnas ar iekšdedzes dzinējiem. Tas nozīmē, ka tikko notikušais Teksasā atkārtosies, bet iespēja no tāda notikuma aizbraukt ar elektromobīli ir apšaubāma. Pēc Zaļā kursa lēmuma pieņemšanas 250.000.000 eiro ieguldīšana AirBaltic ir mazāk lietderīga nekā šīs naudas sadedzināšana kādā apkures katlā. Bet mēs to izdarījām!

Protams, ka tādus pasākumus Lielo Restartu un Zaļo kursu nevar realizēt citādi, kā tikai ar planetāriem lokdauniem un vīrusa histēriju. Tas skaidri apliecina to, par ko atklāti runā visas globālās institūcijas un miljardieri – viņu mērķis ir restartēt pasauli, bet kovidšovs ir tikai līdzeklis šī mērķa sasniegšanai. Tie, kas kovidšovu palaida, savu šovu apturēs tad, kad sasniegs savu mērķi, nevis tad, kad labticīgie cilvēciņi pakļausies prasībām. Šoreiz nav tā kā agrāk – viņi grib visu zemi, visus resursus, bet viņiem vairs nevajag ne vergus, ne barojamus gūstekņus. Tādēļ mums jāsaprot pretinieka nodoms, jānosprauž savs mērķis un jāiet uz to. Uz gaismu!

https://www.varam.gov.lv/lv/jaunums/latvija-pievienojusies-es-ambiciozo-valstu-grupas-pazinojumam-par-eiropas-zala-kursa-nozimigumu-ekonomikas-atlabsana

Kopā mēs varam! Dalies!

Pievieno komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

IERAKSTU ARHĪVS