“Katra tauta ir pati savas laimes kalēja. Neviens mūsu vietā neko neizlems. Ja mēs atdodam balsi kādam deputātam uz četriem gadiem un ceram, ka viņš kaut ko kārtos mūsu labā, – jābūt laikam naivam, lai tā domātu,” uzskata uzņēmējs Pēteris Kolāts. Šovakar BrīvvalstsTV Māra Pīlāča saruna ar Pēteri Kolātu par iespēju saimniekot un veidot savu nākotni savādāk.

Lejupielādē video no Telegram un dalies sociālās platformās, lai par to uzzina Tavi draugi, radi un paziņas.

Kopā mēs varam! Dalies!

2 komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  • Labs tēmas – Tautvaldība – izvērsums , gan minimāls , tomēr vēl tāds samērā vājiņš uzrunājums , bikls un kautrīgs , bet kā jau baltiem / ziemeļniekiem atturīgi korekts , kurš brēktin brēc pēc palīdzības un stipruma !

  • Kā man gribas Jūs visus piekaut. Mums nevajag bankas, jo fiziskā zelta mums nav. Mums viss ir izgudrots. Izvelciet galvas no smiltīm un iemācietis visu par digitālajām kripto valūtām! Tikai gudrākajiem iedegsies spuldzīte virs galvas, mūļķi ir saskatijušies globālistu propogandu par kriptovalūtām. Mēs elementāri varam izveidot savu digitālo monetāro infrastruktūru tautvaldības interesēm. Tikai vajag atvēt pauri, jo jums neviens neļaus izmantot esošo banku sistēmu! Nometiet ego un sāciet domāt!!! Mēs varam jau šodien atvienoties no sistēmas, jau gadus atpakaļ varējām! Tikai sāciet bļe domāt!!! DOMĀ!!!!

IERAKSTU ARHĪVS