”Jaunā paaudze, ja mēs paskatāmies – jā, viņi ir gudrāki, bet, kas ir kopīgais, viņi nav gatavi panest grūtības, jo viss tiek uzreiz iedots,” pārdomās par jauniešiem dalīsies tēvs, antropozofs un astrologs Edijs Spāre. Šajā svētdienā, 4.jūlijā, plkst.20.00 BrīvvalstsTV ziņu raidījumā vēl stāstīsim par maskām govīm, viltoto gaļu un citām globālistu ekstravagancēm. Būs liecinieces stāsts par to, kas pēc tikšanās ar injicētajiem notiek viņas ķermenī, kā arī iepazīstināsim ar latviešu dzejas klasiķa Raiņa pravietiskajiem tekstiem un griezīsim otrādi dzēriena Pepsi bundžiņu, lai atšifrētu ačgārno realitāti.

Tiekamies jau svētdienas vakarā!

Kopā mēs varam! Dalies!

2 komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  • Labāk uzaiciniet kameras priekšā tos, kas ir izbaudījuši “laimi” saslimt ar Corona vīrusu un tie noteikti būs gatavi stāsies kameras priekšā ar atklātu seju un pastāstīt kāpēc vajag vakcinēties.

    • Brīvi. Es esmu pārslimojis. Slimības gaita bija, kā parasta saaukstēšanās! Esmu pret slēpti piespiestu vakcinēšanos. Tie, kuri gribēja, sapotējās, un nevakcinētie viņus vairs neapdraud. Ko jūs ņematies?! Visa šī piespiešana tikai atbaida tos, kuri vēl svārstījās vakcinēties vai nē.

IERAKSTU ARHĪVS