Pateicoties no bāriņtiesām neatkarīgas psiholoģes centieniem, Liepājā tagad ir par vienu laimīgu ģimeni vairāk! 25.aprīlī plkst.20.00 daudz pozitīvu ziņu un daža laba jauna tēma, piemēram, stāstīsim par to, kā Latvijas sabiedrībai atgūt savas likumīgās tiesības pieņemt likumus. Būs arī interesantas sarunas ar gudriem cilvēkiem. “Mums jāpāriet atpakaļ uz to lēno dzīvi, jo sajūtu mēs varam notvert tikai lēnumā,” Cigun trenere un karjeras konsultante Santa Ķempele.
BrīvvalstsTV dara visu, lai paustu to, ko oficiālie mediji noklusē un Tu, mūsu skatītāj, esi vienīgais, kurš var mūs atbalstīt. Kaut ar 10 eiro cigoriņu kafijai un mūsu enerģijai.

Kopā mēs varam! Dalies!

2 komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  • Kaut kā raidījums palicis neinteresant. Kaut arī ir dažas ļoti interesantas ziņas, tomēr daudz sāk parādīties psiholoģiska temta sižeti, kas būtu domāti šaurākam interešu auditorijai. Šo psiholoģisko stāstu stāstītāji ir nepārliecinoši un garlaicīgi, savā neko saprotami nepastāstošā runā. Turpretī, par aktuālu tēmu, par ko pavaicāju jums pastāstīt vēl pirms nedēļas, par nesaprotamo cilvēku aktivitāti uz vakcinēšanos, ka cilvēki vairākas stundas stāv rindās pie vakcinācijas centriem visā Latvijā, lai tiktu pie savas vakcīnas. Kas tas ir? Nepatiesa oficiālo mediju reklāma vai patiesība? Tas tiešam ir interesanti zināt un saprast, bet jūs par to nestāstat. Tā pat, kad labklājības ministre stāstīja par būtiskām testu kļūdām pansionātos. Likās nākamajā dienā pēc šī, visiem medijiem jābut pilniem ar šo informāciju. Bet visur klusums! Arī jūs par to nerunājāt! Un beigās nav saprotams, tad kas tas bija. Ir daudz šādu šobrīd aktuālu ziņu, un intersanti tak zināt patiesību par šīm ziņām. Bet Brīvvalsts TV sāk pārvērsties par neko.

IERAKSTU ARHĪVS